A A A
Aktualności

Muzeum Wnętrz zmienia się dla Was!

02-10-2020
W związku z planowanymi pracami remontowo-adaptacyjnymi informujemy, że od 5 października Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, Oddział MNW, będzie zamknięte dla zwiedzających. Ponowne udostępnienie pałacu publiczności zaplanowano na wiosnę 2021 roku. 
 
Prace rewitalizacyjne będą prowadzone także w parku otaczającym Muzeum. Z powodu remontu alejek i wymiany kostki brukowej zespół parkowy będzie niedostępny dla spacerowiczów od 20 października do odwołania.
 
Jednocześnie informujemy, że zaplanowane na 18 października obchody Dnia Krajobrazu odbędą się. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
 
W miesiącach jesienno-zimowych zespół pałacowo-parkowy w Otwocku Wielkim tradycyjnie pozostawał zamknięty dla zwiedzających. Dyrekcja MNW postanowiła wykorzystać ten czas na przeprowadzenie koniecznych prac remontowych, wyczekiwanych przez lokalną społeczność i pracowników Muzeum.
 
W przypadku pytań związanych z zakupionymi biletami lub zaplanowanymi wydarzeniami prosimy o kontakt z sekretariatem Muzeum Wnętrz (tel.: 22 769 43 06, e-mail: , od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00).
 
Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia. Mamy nadzieję, że wiosną znów zaprosimy Państwa do zwiedzania.