A A A

Wizyta

Godziny otwarcia

Pałac 
w okresie zagrożenia Covid-19 – do odwołania
 
Muzeum jest czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00–16.00.
 
Dla usprawnienia ruchu turystycznego wejście zwiedzających do pałacu jest możliwe tylko w towarzystwie muzealnego przewodnika (usługa w cenie biletu).
Zwiedzający wchodzą do muzeum o pełnej godzinie zegarowej, ostatnia grupa o godz. 15.00.
 
Park 
poniedziałek – niedziela: 10.00 – 19.00
 
Kawiarnia
sobota – niedziela i święta: 11.00 – 18.00
 

Ceny biletów

bilet normalny: 12 zł 
bilet ulgowy: 8 zł
bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieci do lat 18, maks. 6 osób): 32 zł 
dzieci do 7. roku życia – wstęp bezpłatny
 
We wtorki wstęp do Muzeum jest bezpłatny, przy czym bezpłatna wejściówka obowiązuje tylko w dniu, w którym została pobrana.
 
Zwiedzanie pałacu odbywa się zawsze z przewodnikiem (opieka przewodnika bezpłatna). Z uwagi na niewielkie sale muzealne, grupa zwiedzających nie może przekraczać 20 osób. Ostatnie wejście na 30 min przed zamknięciem ekspozycji. Plecaki, torby, walizki, parasole oraz okrycia wierzchnie należy pozostawić w szatni.
 
Komu przysługują bilety ulgowe?
Bilety ulgowe przysługują z ustawy o muzeach: uczniom, studentom i osobom odbywajacym studia doktoranckie, słuchaczom zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów, pracowników służb społecznych, opiekunom grup szkolnych, przedszkolnych, nauczycielom i wychowawcom, niepełnosprawnym i ich opiekunom, emerytom i rencistom, osobom powyżej 65 roku życia, kombatantom, odznaczonym: za opiekę nad zabytkami, zasłużony działacz kultury, zasłużony dla kultury polskiej i zasłużony dla kultury narodowej.

Adres i dojazd

Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim
ul. Zamkowa 49
05–480 Karczew